Roland Bronneberg
Dierenarts

Eigenaar
+31 (0)6 53521244
Roland.Bronneberg@avivet.eu

Als Europees erkend pluimveespecialist (EBVS) is Roland werkzaam in binnen- en buitenland in alle sectoren van de pluimvee.
Meer informatie...
EmailECPVS
Marije Northolt-Oudendijk
Dierenarts

+31 (0)6 41833461
Marije.Northolt@avivet.eu

Marije werkt als all-round pluimveedierenarts in de legsector en heeft zich gespecialiseerd in begeleiding van bedrijven met vrije uitloop. Daarnaast geeft zij onderwijs aan de Faculteit Diergeneeskunde.
Meer informatie...
Melchior de Bruin
Dierenarts

Pluimvee & Aquacultuur
+31 (0)6 12297139
Melchior.deBruin@avivet.eu

Melchior werkt als pluimveedierenarts met (opfok)vermeedering en clean-egg legbedrijven. Daarnaast is hij werkzaam als dierenarts voor aquacultuur en proefdierfaciliteiten met vissen en geeft hij trainingen en onderwijs bij AERES ACTI
Meer informatie...
Vera Bavinck
Dierenarts

Ondersteuning Red Mite Trap
+31 (0)6 13638244
Vera.Bavinck@avivet.eu

Vera is werkzaam als pluimveedierenarts in de legsector. Zij neemt deel aan onderzoeksprojecten, geeft trainingen en onderwijs en is expert op het gebied van waterkwaliteit en veevoederadditieven.
Meer informatie...
Thijs Welle
Dierenarts
+31 (0)6 36014654 Thijs.Welle@avivet.eu
Thijs werkt als all-round pluimveedierenarts en is verantwoordelijk voor opfok- en vaccinhennen.
Meer informatie...
Rinske van Klompenburg-Hazeleger
Front & Back Office

Praktijkmanager
+31 (0) 318578255
rinske.vanklompenburg@
avivet.eu

Rinske is paraveterinair en tevens praktijkmanager bij AviVet.
Meer info
Tom Drijfhout
Front & Back Office

+31 (0) 318578255
tom.drijfhout@avivet.eu

Tom is verantwoordelijk voor de financiële administratie.. maar helpt u ook graag verder bij vragen!
Meer info
Tessa Ubels
Laboratorium

+31 (0) 318578255
Tessa.Ubels@avivet.eu

Tessa is verantwoordelijk voor alle werkzaamheden in het laboratorium
Meer info